Jak zamówić kuriera GLS?

logo firmy kurierskiej GLS Zamów kuriera GLS po odbiór paczki kurierskiej. Korporacja GLS świadczy usługi na całym Świecie. W naszym serwisie umożliwiamy zamawianie kuriera GLS w szczególności na różnorodnych kierunkach zagranicznych. Aby zamówić kuriera GLS należy wypełnić formularz wyceny dostępny pod przyciskiem „Zamów kuriera” na stronie głównej. Po podaniu niezbędnych informacji takich jak waga, wymiary i kraj doręczenia przesyłki możliwe będzie wygenerowanie oferty od różnych firm kurierskich. Jeśli interesuje Państwa oferta kuriera GLS to przy jego ofercie należy kliknąć przycisk „Wybieram”. Następnie wystarczy podać dokładny adres nadawcy i odbiorcy, zawartość paczki (gdyż nie wszystkie towary mogą być przesyłane w paczkach) oraz wybrać ewentualne opcje dodatkowe. Należa do nich np. pobranie, ubezpieczenie czy zwrot dokumentów. Tylko tyle potrzeba aby zamówić kuriera GLS po odbiór przesyłki zagranicznej.

 

 

 

Zamów kuriera GLS do domu

Możliwość zamówienia kuriera GLS w dowolne miejsce po odbiór paczki to niewątpliwe udogodnienie. Nie ma potrzeby już stać w kolejce na poczcie lub czekać godzinami na zgłoszenie konsultanta na infolinii. Wystarczy nadać paczkę online używając komputera lub smartfonu. Kurier może odebrać paczkę z dowolnej lokalizacji: z pracy, biura, szkoły, domu czy hotelu. Zamów kuriera GLS do domu wygodnie z przed komputera.

Kurier GLS

Firma kurierska gls jest jedną z największych na europejskim rynku. Zapewnia możliwość transportu przesyłek zarówno na terenie kraju jak i Europy, a nawet Stanów Zjednoczonych.
Firma powstała w 1999 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie, nieustannie się rozwijając i dostosowując do zmieniającego się rynku, tak aby zapewnić satysfakcjonujące usługi dla swoich klientów. W latach 2016-2017 w Polsce firma ta posiadała 33 filie, ponad 1500 punktów ParcelShop oraz ponad 1700 pojazdów. Z jej usług może korzystać zarówno klient indywidualny jak i biznesowy. GLS zapewnia, że powierzone mu paczki dotrą na miejsce bezpiecznie oraz szybko. Paczki na terenie kraju, które można wysyłać w ramach usługi BusinessParcel, docierają do odbiorcy na następny dzień roboczy. Natomiast w przypadku przesyłki na terenie Europy – w ramach usługi EuroBusinessParcel – kurier gls pojawia się nie później niż w ciągu 96 godzin.