FedEx Cennik Przesyłek Zagranicznych

Najszybszą i najwygodniejszą metodą na wysyłkę paczki jest wybór firmy kurierskiej. FedEx cennik oferuje usługi kurierskie tylko na trasach zagranicznych. Można go zamówić za pomocą specjalnego formularza na stronie GoodPak.pl. Dzięki niemu możliwa jest wycena Twojej paczki. Wpływ na ostateczną kwotę do zapłaty ma wiele czynników. Przede wszystkim ważne jest podanie dokładnej wagi paczki. Trzeba w odpowiednie rubryki także wpisać jej wysokość, długość i szerokość. Wpływ na cenę przesyłki ma także wybór opcji dodatkowych, które nie są konieczne, ale warto się z nimi zapoznać.

 

 

Kurier FedEx Cennik

Usługa kurierska Cena* Maks. Waga
Przesyłka do USA od 219 PLN do 20 kg
Przesyłka do Puerto Rico od 219 PLN do 20 kg

*podane ceny są cenami brutto

fedex cennik furgonetka

Cennik Usług Dodatkowych FedEx

Ceny usług dodatkowych nie muszą być za każdym razem jednakowe. Zależne są także od rodzaju opcji, na którą się zdecydujesz. Istnieje możliwość nadania paczki na pobraniem. Możesz także ubezpieczyć swoją przesyłkę. Jeśli przesyłasz bardzo cenne rzeczy – jest to dobra opcja. Usługa dodatkowa jaką jest wysyłka paczki z elementem niestandardowym może kosztować 115 zł netto. Aby nadać paczkę nie musisz podpisywać żadnych umów. Wystarczy po prostu wypełnić formularz i zaufać wybranej korporacji kurierskiej, której zlecisz usługę.

Firma FedEx ceni sobie zarówno klientów prywatnych jak i biznesowych. Oferują wiele różnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Wszystkie są bardzo atrakcyjne cenowo – nic zresztą dziwnego. FedEx na rynku spedycyjnym musi konkurować z innymi wielkimi firmami zajmującymi się przewozem przesyłek, takimi jak DHL, UPS czy krajową pocztą. Każdy klient, osoba prywatna albo przedsiębiorstwo, może nadać jednorazową paczkę lub zlecić firmie regularne przesyłki. Wysyłanie jest możliwe w Polsce lub do wielu innych miejsc na świecie. Dostępna na ich stronie internetowej darmowa aplikacja FedEx Ship Manager pozwoli w łatwy i przyjemny sposób nadać każdą paczkę w jak najbardziej dopasowany sposób.

Oprócz tradycyjnego licznika szacowanej opłaty za przesyłkę, na stronie znajduje się również kalkulator szacowanych opłat celnych, który może okazać się niezwykle przydatny w przypadku przesyłek międzynarodowych o dużej wartości.