GLS Cennik Przesyłek

Pewnie zastanawia Cię co tak naprawdę na pływ na cenę paczki kurierskiej. Jest wiele czynników, które o tym decydują. Jednym z nich są wymiary przesyłki, jaką decydujesz się nadać. Wprowadź w odpowiednie pola w formularzu na stronie serwisu GoodPak.pl. Pamiętaj jednak, że podanie błędnego wymiaru może skutkować konsekwencjami – takimi jak na przykład doliczenie opłaty. Warto o tym pamiętać. Opcje dodatkowe także przyczyniają się do zmiany końcowej kwoty, jaką należy uiścić za zamówioną usługę. Pamiętaj także, że kurier GLS jest dostępny tylko na trasach zagranicznych.

 

 

Kurier GLS Cennik

Usługa kurierska Cena* Maks. Waga
Przesyłka do Niemiec od 46,17 PLN do 40 kg
Przesyłka do Anglii od 57,81 PLN do 40 kg

*podane ceny są cenami brutto

gls cennik furgonetka

Cennik Usług Dodatkowych GLS

Na to, ile nadanie naszej paczki będzie kosztowało, mają również wpływ wybrane przez nas w formularzu opcje dodatkowe. Należą do nich między innymi – specjalne ubezpieczenie, pobranie albo doręczenie paczki w sobotę. Zobacz, które z możliwych usług są dostępne i rozważ wybór jednej z nich. Usługa, jaką jest monit windykacyjny kosztuje 20 zł netto. Wiedz, że kurier GLS cennik jest pewną firmą. Ma mnóstwo zadowolonych klientów na całym świecie. Gwarantuje Ci satysfakcję, bezpieczeństwo transportu i szybkość realizacji usługi.

Nadawcy mają możliwość regularnego nadawania przesyłek lub tylko okazjonalnego korzystania z usług firmy. W każdym z tych przypadków kurier gls dotrze do ich domu czy biura, by odebrać przesyłkę. Klienci, którzy chcą regularnie korzystać z usług firmy, mają do dyspozycji internetową aplikację o nazwie ADE-Plus, służącą do zarządzania wysyłaniem przesyłek. Dzięki niej mogą na bieżąco kontrolować swoje paczki, śledzić statystyki, generować listy przewozowe czy pobierać faktury elektroniczne. Do korzystania ze wspomnianej aplikacji wystarczy dostęp do Internetu.
Firma oferuje szereg udogodnień dla odbiorców. Mogą oni na bieżąco śledzić swoją paczkę oraz w dowolnym momencie przekierować ją na inny adres. Mają również możliwość jej odbioru w dogodnym dla siebie punkcie partnerskim ParcelShop. Jeżeli jednak mają jakieś wątpliwości lub sugestie mogą skontaktować się z infolinią lub ewentualnie, kiedy są niezadowoleni z usług firmy, są uprawnieni do złożenia reklamacji.

Chcąc wysłać paczkę warto skorzystać z usług wyżej opisanej firmy. Kurier gls odbierze ją od nas i dostarczy pod wskazany adres: szybko, solidnie i w konkurencyjnych cenach.