UPS Cennik Przesyłek

Jeśli wysyłasz paczki za pomocą korporacji kurierskich powinieneś wiedzieć, że cena za konkretną przesyłkę nie zawsze musi być taka sama. Uzależniona jest ona od wielu czynników. Za pośrednictwem serwisu GoodPak możesz zlecić wysłanie paczki w dowolne miejsce. Ważne jest, aby podać jej wymiary w odpowiednie pola. Dzięki temu uda się określić ile będzie kosztowało wysłanie przesyłki. W przypadku UPS krajowa usługa kurierska może wynosić tylko 17,86 zł. Przy wpisywaniu wymiarów potrzebna będzie długość, wysokość, szerokość oraz waga paczki, dlatego najlepiej najpierw ją wymierzyć.

 

 

Kurier UPS Cennik

Usługa kurierska Cena* Maks. Waga
Przesyłka z Punktu do Drzwi od 17,86 PLN do 20 kg
Przesyłka z Punktu do Punktu od 13,80 PLN do 20 kg
Przesyłka Ekspresowa od 21,94 PLN do 70 kg
Przesyłka Standardowa od 20,84 PLN do 70 kg

*podane ceny są cenami brutto

ups cennik furgonetka

Cennik Usług Dodatkowych UPS

Wiedz, że możesz skorzystać także z usług dodatkowych związanych z nadawaniem Twojej paczki. W przypadku UPS dostępne są Punkty Access Point. Sprawdź też, jakie będą możliwe do wyboru. Są one często zależne od rodzaju paczki i jej gabarytów. Wiedz, że na przykład trzecia i kolejna próba doręczenia paczki to koszt rzędu 10 zł netto. Kurier UPS zadba, aby Twoja paczka dotarła szybko i bezpiecznie do odbiorcy. To solidna firma działająca na rynku od lat. W dodatku istnieje także możliwość monitorowania, gdzie obecnie znajduje się nadana paczka. Po wpisaniu numeru przesyłki w odpowiednie pole możesz ją zlokalizować. Sprawdź, jakie to łatwe.

Spośród wielu usług, bardzo przydatne są przesyłki ekspresowe, które dojdą do odbiorcy nawet tego samego dnia lub rankiem dnia następnego. Dzięki tej opcji, wszystkie najpilniejsze rzeczy będą dostarczone na czas (nawet jeżeli zostały nadane w ostatnim momencie) oraz bezpiecznie. Paczki dostarczane są tego samego dnia, następnego dnia roboczego lub w dowolnie wskazanym przez nadawce momencie. Możliwe jest też wybranie wygodnej opcji „od drzwi do drzwi” – kurier odbiera przesyłkę z naszego domu lub firmy i dostarcza ją pod wskazany adres.

Na stronie internetowej firmy kurierskiej UPS możemy uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Obliczenie czasu oraz kosztu dostawy danej paczki pozwoli nam zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Monitorowanie przesyłek jest opcją niezwykle przydatną, jeżeli chcemy sprawdzić na jakim etapie dostarczenia znajduje się nasza paczka. Kurier UPS oprócz jednorazowych wysyłek obsługuje również przesyłki masowe. Dzięki stworzeniu swojego profilu na ich stronie, wysyłanie kilku lub nawet kilkunastu paczek dziennie, stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.