Inpost Cennik przesyłek

InPost Cennik usług kurierskich został przygotowany, aby można zorientować się ile kosztuje dana przesyłka, która ma być nadana. Można dowiedzieć się jaka będzie cena paczki, a ile będzie kosztowało wysłanie przesyłki listem. Cena uzależniona jest od wymiarów paczki – jej długości, szerokości i wysokości. Przy wypełnianiu formularza należy więc wpisać w odpowiednie pola dokładne dane dotyczące paczki. Należy także podać jej wagę. Trzeba pamiętać, że na cenę ma wpływ wiele czynników, takich jak chociażby dodatkowe opcje, które można wybrać – są nimi na przykład „pobranie” lub ubezpieczenie nadawanych przedmiotów. W przypadku paczkomatu, cena może wynosić jedynie 8,83 zł, a zwykła paczka wysyłana kurierem Inpostu może kosztować 12,19 zł.

 

 

Kurier InPost Cennik

Usługa kurierska Cena* Maks. Waga
Przesyłka Paczkomatowa od 10,86 PLN do 25 kg
Przesyłka Kurierska od 14,99 PLN do 50 kg

*podane ceny są cenami brutto

inpost cennik furgonetka

Cennik Usług Dodatkowych InPost

Wypełniając formularz w serwisie GoodPak.pl będziesz mógł skorzystać z opcji dodatkowych. Są one uzależnione od wielu czynników – między innymi od gabarytów paczki. Warto jednak sprawdzić jakie możliwości masz do wyboru. Być może potrzebujesz wysłać swoją paczkę za pobraniem. Sprawdź, czy możesz to zrobić. Inną opcją jest papierowe potwierdzenie doręczenia, którego cena to 25 zł netto. Z firmą kurierską Inpost możesz być pewien, że paczka bezpiecznie dotrze do celu. Firma stawia na nieustanne ulepszanie swojej oferty tak, aby klienci byli zadowoleni.

Oprócz przesyłki paczkomatowej istnieje również możliwość zamówienia tradycyjnego kuriera, który dostarczy przesyłkę na wybrany adres. Firma współpracuje również z największym w Polsce serwisem aukcyjnym Allegro. Współpraca ta jest korzystna dla kupujących na Allegro, ponieważ przesyłki „Allegro Kurier InPost”, „Allegro Minipaczka InPost” oraz „Allegro Paczkomaty InPost” są bardzo atrakcyjne cenowo – szczególnie w porównaniu z usługami Poczty Polskiej czy innych firm kurierskich. Wybierając tę usługę, ułatwiamy również zwrot wadliwego lub niezgodnego z opisem towaru. Dużym atutem niewątpliwie jest fakt, że aż 98% przesyłek obsługiwanych przez InPost dociera już następnego dnia od nadania przesyłki.

Przedsiębiorstwo InPost od czasu swojego powstania nieustannie się rozwija. Dzięki temu rozwojowi oraz zwiększeniu poziomu jakości swoich usług firma była laureatem wielu branżowych konkursów.