Na rynku usług kurierskich zarówno w Polsce jak i na Świecie działa wiele różnych firm kurierskich. Są to z reguły wielkie międzynarodowe korporacje obsługujące zarówno trasy krajowe jak i przesyłki zagraniczne. Przesyłając paczkę do innego miasta lub do innego Państwa stajemy przed nie lada wyborem. Jakiego kuriera wybrać? Który kurier jest najlepszy? Skorzystaj z funkcjonalności naszego serwisu i porównaj kurierów aby wybrać najbardziej pasująca Ci ofertę.

 

 

Porównaj kurierów – który najlepszy?

Poniżej znajduje się lista dostępnych porównań. Obejmuje ona najpopularniejsze firmy kurierskie w Polsce. Korzystając z tych zestawień możesz sprawdzić ceny przesyłek, koszty usług dodatkowych czy opinie klientów na temat danego przewoźnika. Porównując kurierów w ten sposób będziesz mógł zadecydować czy bardziej atrakcyjna oferta dla Ciebie jest ta z niską cena czy wyższą jakością obsługi. Warto zaznaczyć, że każda przesyłka jest inna co niesie za sobą różnice w cenach ewentualnych dopłatach.

DHL czy UPS?

UPS czy DHL?

DPD czy DHL?

DHL czy DPD?

GLS czy DPD?

DPD czy GLS?

UPS czy DPD?

DPD czy UPS?

Porównaj kurierów – który najtańszy?

Jeśli jednak chciałbyś dokonać dokładniejszego porównania na przykładzie Twojej konkretnej przesyłki to najlepiej będzie wycenić ją za pomocą naszej specjalnej wyceniarki. Kliknij przycisk „Zamów kuriera” i przejdź do formularza,w którym podasz wymiary i wagę swojej paczki. Dzięki tym danym przedstawimy Ci dokładne porównanie ofert różnych przewoźników dostępnych w naszym systemie. W dalszym etapie będziesz mógł wybrać również opcje dodatkowe takiej jak pobranie czy ubezpieczenie aby jeszcze bardziej doprecyzować swoje porównanie. jeśli, któraś z ofert przypadnie Ci do gustu to oferujemy również możliwość zamówienie kuriera z odbiorem Twojej paczki w dowolnym miejscu. Możesz zamówić kuriera do domu, pracy lub hotelu. Jeśli nie chcesz czekać na kuriera udostępniamy również możliwość nadawania przesyłek z punktu do punktu. Zamawiając kuriera za pośrednictwem brokera kurierskiego oszczędzasz nawet do 70% w porównaniu do oferty bezpośrednio od przewoźnika. To doskonała okazja aby zaoszczędzić pieniądze, ale także czas. Porównaj i zamów kuriera online!