Jak zamówić kuriera DPD?

logo firmy kurierskiej DPD Korzystając z naszego serwisu możesz za darmo wycenić paczkę i poznać koszty jej przewozu różnymi firmami kurierskimi. W wielu przypadkach najkorzystniejszym wyborem będzie zamówienie kuriera DPD do domu po odbiór przesyłki. Wystarczy podać wymiary i wagę przesyłki kurierskiej oraz wybrać ewentualne dodatkowe opcje. Jeśli oferta kuriera DPD okaże się najkorzystniejsza wystarczy kliknąć przy nim przycisk „Wybieram”. W ten sposób przejdziemy do zamawiania kuriera DPD. Polega to na podaniu danych nadawcy i odbiorcy paczki, a także jej opłaceniu – najlepiej szybkim przelewem internetowym. Po wykonaniu tych prostych czynności kurier DPD przyjedzie po odbiór paczki do domu lub w inne wskazane przez nas miejsce. Nasz serwis umożliwia również wybór zakresu czasowego w jakim chcemy aby kurier DPD odebrał od nas paczkę. Zamów kuriera DPD dosłownie w klika minut.

 

 

Zamów kuriera DPD do domu

Jednym z największych udogodnień naszego serwisu jest fakt, że nie ma potrzeby wychodzenia z domu aby wysłać paczkę. Wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do internetu i cały proces zamawiania kuriera DPD możemy przeprowadzić w dowolnym miejscu. Również kurier może przyjechać po odbiór przesyłki w dowolne miejsce. Do domu, biura, szkoły czy mieszkania.

Kurier DPD

Dobrze znany wszystkim kurier DPD, to niemieckie przedsiębiorstwo spedycyjne. Nazwa DPD to skrót od „Dynamic Parcel Distribution”, co z języka angielskiego oznacza nic innego, jak „dynamiczną dystrybucję paczek”. Dzięki długim latom funkcjonowania na rynku spedycyjnym, firma osiągnęła światowy zasięg. Na całym świecie istnieje 27 000 punktów, a w samej Polsce ponad 1 900, w których kliencie mogą nadawać swoje paczki. Te lokalizacje, które można znaleźć praktycznie w każdym większym mieście w naszym kraju, nazywają się Punktami Pickup. Można w nich nadać przesyłkę, opłacić ją lub odebrać, w przypadku, gdy nadawca nie wysłał jej na adres domowy. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ możemy odebrać przesyłkę w dogodnym dla nas momencie i nie ma konieczności wyczekiwania w domu na kuriera. Istnieje również możliwość nadania paczki, której data doręczenia to sobota. Jest to przydatna opcja w przypadku ludzi pracujących w ciągu tygodnia, pracujących w godzinach otwarcia Punktów Pickup. Za odpowiednią dopłatą firma kurierska DPD umożliwia wybranie zastrzeżonych godzin doręczenia – do 9:30, do 12:00 lub w innej dowolnie wskazanej przez nas godzinie.