Jak zamówić kuriera DHL?

logo firmy kurierskiej DHL Dzięki serwisowi pośredniczącemu w zamawianiu taniego kuriera takiemu jak GoodPak, istnieje możliwość zamówienia kuriera DHL do domu po odbiór przesyłki. Korzystając z naszego formularza wyceny można za darmo obliczyć koszty przesyłki kurierskiej. Wprowadź dane paczki, czyli jej wagę i wymiary i zamów kuriera DHL po jej odbiór z dowolnego miejsca. Kurier DHL należy do grona najpopularniejszych firm kurierskich na świecie. Dodatkowo korporacja ta była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana za jakość usług i obsługi klienta. Zamówienie kuriera DHL do realizacji usługi kurierskiej to gwarancja szybkiej dostawy i satysfakcji. Wystarczy skorzystać z serwisu GoodPak.pl, wycenić przesyłkę i kliknąć koło oferty kuriera DHL przycisk „Wybieram”. Reszta procesu i jest wyjątkowo łatwa. Wprowadzenie danych adresata i nadawcy oraz opłacenie usługi. Tylko tyle wystarczy aby zamówić kuriera DHL.

 

 

Zamów kuriera DHL do domu

Najprzyjemniejszym aspektem zamawiania kuriera DHL przez serwis GoodPak jest fakt że oprócz niskiej ceny serwis ten dostarcza nam niebywała wygodę. Chodzi tu przede wszystkim o fakt, że nie musimy nigdzie zanosić paczki ani wisieć na telefonie w celu zamówienia kuriera przez infolinię. My umożliwiamy zamówienie kuriera online bez wychodzenia z domu, wygodnie o każdej porze dnia i nocy.

Kurier DHL

Firma DHL jest globalnym przedsiębiorstwem z branży przesyłek ekspresowych działającym na wszystkich kontynentach i posiadającym globalną sieć z oddziałami w 220 krajach na całym świecie. Przedsiębiorstwo założone zostało w 1969 roku przez Larrego Hillbloma, Adriana Dalseya i Roberta Lynna. Początkowo firma skupiała się na transporcie przesyłek z kontynentalnych Stanów Zjednoczonych do Hawajów. W 1998 roku rozpoczęto proces wykupu akcji DHL przez niemieckie Deutsche Post, które po trzech latach nabyło pakiet większościowy. Obecnie firma nadal jest częścią spółki Deutsche Post oraz składa się z kilku wyspecjalizowanych jednostek, na które składają się m.in.: DHL Express (szybki transport pilnych dokumentów i towarów), DHL Parcel (transport drogowy paczek i palet), DHL Supply Chain (logistyka kontraktowa, zarządzanie informacjami), DHL Mail (przekazywanie poczty B2C), DHL Aviation (transport lotniczy). Przedsiębiorstwo jest światowym liderem przesyłek ekspresowych, a obecnie stara się być także pionierem w dostarczaniu przesyłek za pomocą nowoczesnych pojazdów autonomicznych oraz tych napędzanych paliwami alternatywnymi.