Jak zamówić kuriera UPS?

logo firmy kurierskiej UPS Korzystając z usług serwisu pośredniczącego w usługach kurierskich można w łatwy sposób zamówić kuriera UPS do domu po odbiór przesyłki kurierskiej. Nie musisz już szukać konkretnego oddziału lub dzwonić na infolinię. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Udostępniamy naszym klientom wygodny formularz zamawiania kuriera. Podaj wagę oraz wymiary swojej paczki, która chcesz wysłać. Dzięki teamu nasz system obliczy koszt jej dostarczenia. Spośród wielu ofert możesz wybrać tą najtańszą lub taką, która zrealizuję kurier UPS, co jest gwarantem wysokiej jakości obsługi i szybkiego czasu doręczenia. Kliknij przycisk „Wybieram” przy ofercie UPS i zamów kuriera UPS po odbiór swojej paczki. Kurier przyjedzie w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce. Do domu, biura, mieszkania czy szkoły.

 

 

 

Zamów kurier UPS do domu

Najważniejszym aspektem naszej oferty jest fakt podjazdu kuriera po odbiór paczki. Jest to niewątpliwie bardzo wygodne. Dzięki takiej ofercie nie tylko zaoszczędzisz pieniądze ale także czas. Możesz zamówić kuriera w dowolne miejsce. Nie ma potrzeby dostosowywania się do listonosza czy godzin otwarcia placówek poczty. Wystarczy zamówić kuriera w miejsce, w którym w danym przedziale godzinowym będziemy się znajdować. Zamów kuriera UPS tam gdzie Ci wygodnie.

Kurier UPS

Firma UPS to amerykańskie przedsiębiorstwo spedycyjne, zajmujące się logistyką oraz krajowym i międzynarodowym przewozem przesyłek. Nazwa UPS to skrót od angielskich słów: „United Parcel Service”. W języku polskim oznacza to, w tłumaczeniu dość dosłownym: „zjednoczoną obsługę paczek”. Przedsiębiorstwo działa od 1907 roku, a na rynek europejski wkroczyło w roku 1976. W chwili obecnej przesyłki obsługiwane przez firmę kurierską UPS docierają do ponad dwustu krajów. Jako firma amerykańska, UPS ma zakaz (embargo) importu oraz eksportu określonych towarów do lub z jakiegoś państwa. Ograniczony handel obowiązuje między innymi w przypadku Kuby, Korei Północnej oraz Birmy. Jest to jedna z największych firm kurierski działająca na terenie Polski. Oferuje wysyłkę paczek krajowych oraz międzynarodowych. Przesyłki można nadawać w wielu punktach znajdujących się na terenie całego kraju – na stronie internetowej firmy można uzyskać konkretne informacje na temat położenia danego punktu.