Jak zamówić kuriera InPost?

logo firmy kurierskiej InPost

Zamów kuriera InPost za pośrednictwem serwisu GoodPak. To daje możliwość oszczędności nawet do 70% względem ceny bezpośrednio u przewoźnika. Zamawianie kuriera InPost na naszej stronie to bardzo prosta czynność. Wystarczy kliknąć na głównej stronie przycisk „Zamów kuriera”. Dzięki temu wyświetli nam się formularz wyceny gdzie należy podać wagę i wymiary naszej przesyłki. To pozwoli na przedstawienie szczegółowej oferty różnych korporacji kurierskich. Do jednej z najtańszych niewątpliwie należy kurier InPost. Aby Zamówić kurier InPost należy obok ceny kliknąć przycisk „Wybieram”. Przejdziemy wtedy do sekcji uzupełniania danych o przesyłce. Nadawca, odbiorca, opcje dodatkowe – to rzeczy, które musimy uzupełnić.

 

 

 

Zamów kuriera InPost do domu

Dzięki zamówieniu kuriera przez internet na naszej stronie nie muszą Państwo wychodzić z domu. Kurier przyjedzie w dokładnie określone przez Państwa w formularzu zamówienia miejsce. Może to być dom, mieszkanie, praca, sklep czy szkoła. Oczywiście istnieje również możliwość wybrania tańszej wersji przesyłki, ale z dostawa i odbiorem paczki w punkcie (Paczkomaty, Paczka w Ruchu).

Kurier InPost

InPost to, w odróżnieniu od takich spedycyjnych gigantów jak amerykańskie UPS czy niemieckie DPD, polskie przedsiębiorstwo, działające na naszym rynku od 2006 roku. InPost uważany jest za jedną z najbardziej innowacyjnych firm kurierskich w Polsce. Największą innowacją wprowadzoną przez firmę są niewątpliwie paczkomaty widoczne we wszystkich, mniejszych lub większych, miastach w Polsce. Idea paczkomatu opiera się na przekonaniu, że nie każdy jest w domu przez cały dzień żeby odebrać swoją paczkę. Aby zaoszczędzić czas zarówno odbiorcy jak i kurierowi, który niejednokrotnie nie zastaje nikogo w domu, firma stworzyła paczkomaty. Kurier umieszcza w nich przesyłki, a odbiorca w dowolnie wybranym przez siebie momencie może po nią podejść. Przez SMS lub pocztę elektroniczną otrzymuje specjalny kod, który pozwoli w kilka sekund odebrać przesyłkę. Paczkomaty obecne są nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji czy na Węgrzech. Według badań statystycznych przeprowadzonych w 2015 roku na 5000 paczkomatów znajdujących się na całym świecie 4000 należało do przedsiębiorstwa InPost.