Jak zamówić kuriera FedEx?

logo firmy kurierskiej FedEx Zamów kuriera FedEx po odbiór swojej przesyłki. Kurier FedEx oferuje swoje usługi na wielu kierunkach międzynarodowych. Wyceń swoją paczkę zagraniczną klikając przycisk „Zamów kuriera” na stronie głównej a zostaniesz przeniesiony do formularza wyceny. Podaj wszystkie niezbędne informacje na paczki takie jak jej waga i wymiary. Jeśli na danym kierunku dostępna będzie oferta kuriera FedEx kliknij przy niej przycisk „Wybieram”. To będzie moment, w którym należy podać dane nadawcy i odbiorcy. Można również wybrać szereg usług dodatkowych takich jak pobranie, ubezpieczenie lub dostawę w sobotę.

 

 

 

Zamów kuriera Fedex do domu

Możesz zlecić odbiór nadawanej przesyłki kurierowi FedEx z dowolnego miejsca w Polsce. Wybierz czy wygodniej Ci aby kurier odebrał Twoja paczkę z domu, pracy, szkoły czy może z hotelu. Do doskonałe udogodnienie a dodatkowo wszystko to załatwisz online.

Kurier Fedex

FedEx to amerykańskie przedsiębiorstwo spedycyjne, działające na rynku logistycznym i kurierskim od 1971 roku. Nazwa to skrót od „Federal Express”, została nadana, aby łatwiej było uzyskiwać kontrakty na usługi zlecane przez rząd Stanów Zjednoczonych. Na chwilę obecną firma ma bardzo szeroki, międzynarodowy zasięg usług: obejmuje około 220 krajów oraz terytoriów. Przedsiębiorstwo posiada olbrzymią flotę powietrzną – około 700 samolotów. Kurier FedEx jako pierwszy na rynku używal odrzutowców do transportu przesyłek.

Działalność FedEx podzielona jest na kilka jednostek:

  1. FedEx Ground (małe paczki na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady).
  2. FedEx Ground (transporty mniejsze niż ładunek ciężarówki na terenie Meksyku, Kanady, Ameryki Środkowej i Południowej).
  3. FedEx Custom Critical (naziemny i powietrzny transport w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie).
  4. FedEx Trade Networks (odprawa celna i usługi spedycyjne w wielu krajach).
  5. FedEx Supply Chain Services (zarządzanie dostawami do klientów z Azji, Europy i Ameryki Północnej oraz Południowej).